برپایی هشتمین نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی در قزوین
کد خبر: 107856
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۲
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین خبر داد:
شاخص : مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین گفت: هشتمین نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی از امروز در قزوین آغاز به‌ کار می‌کند.
IMG13550224

هادی نیک‌فطرت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام اینکه هشتمین نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی از امروز در قزوین آغاز به‌ کار می‌کند، اظهار کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در حوزه های کتاب کودک، بازی و سرگرمی، آموزشی، پوشاک و تجهیزات ورزشی محصولات خود را به نمایش می گذارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین، ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان و خانواده ها در زمینه بازی و اسباب بازی و سرگرمی های آموزشی متناسب با سطح سنی کودک و نوجوان، معرفی اسباب بازی ها و لوازم سازگار با محیط زیست و سلامت کودکان و نوجوانان را از اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: ایجاد فضایی به منظور ارائه محصولات تخصصی و آشنایی خانواده ها با دستاوردهای جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، معرفی آخرین تولیدات جدید، افزایش نشاط شهروندان، کاهش آسیب های اجتماعی حوزه کودک و نوجوان را از جمله دیگر اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی است.

نیک فطرت با بیان اینکه در این نمایشگاه تولیدکنندگان از استان‌های تهران، قزوین، البرز و همدان محصولات خود را عرضه می‌کنند، گفت: اجرای نمایش عروسکی و برگزاری کارگاه‌های خلاقیت از جمله برنامه‌های جانبی خواهد بود.

وی در انتها افزود: نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی به مدت یک هفته از ساعت ۱۷ تا ۲۲ واقع در بلوار امام خمینی جنب صدا و سیما پذیرای علاقه مندان است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار