برگزاری مسابقات کتابخوانی در مرکز فرهنگی چراغ مطالعه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81587
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
مسئول جهاد دانشگاهی استان خبر داد
شاخص : مسئول جهاد دانشگاهی استان قزوین از برگزاري مسابقات كتابخواني و نقد و بررسي كتاب‌ها در مركز فرهنگی دانشجویی چراغ مطالعه دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین خبر داد.
IMG_0855

محمدحسین فائزی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی شاخص، با اعلام اینکه مرکز فرهنگی دانشجویی «چراغ مطالعه» در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین افتتاح شد، اظهار کرد: در سال گذشته مجوز تاسیس مرکز فرهنگی- دانشجویی “چراغ مطالعه” از معاونت فرهنگی کشور اخذ شد.

مسئول جهاد دانشگاهی استان قزوین عنوان کرد: مرور، تورق، نمایش و نقد کتاب، بررسی مسائل پژوهشی حوزه کتاب و تدوین نقشه های مطالعاتی از فعالیت های این مرکز است.

این مسئول با بیان اینکه از جمله اهداف معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تجمیع بحث مسابقه کتابخوانی است، تصریح کرد: از رویکردهای جدی معاونت فرهنگی کشور در تأسیس این مرکز تجمیع مسابقات کتابخوانی بوده که بخش مسابقات کتابخوانی این سامانه برای این منظور طراحی شده و تمامی مسابقات آینده جهاد دانشگاهی از طریق این سامانه پشتیبانی خواهد شد.

فائزی در ادامه افزود: در فضای مجازی هم پایگاهی با عنوان «چراغ مطالعه» طراحی شده و برگزاری مسابقه کتابخوانی، معرفی سیرهای مطالعاتی، نقد و بررسی کتاب و پیشنهادات، از بخش های مختلف این سایت است.

گفتنی است؛ در مراسم افتتاح مرکز چراغ مطالعه، کتاب نامیرا نوشته صادق کرمیار، با حضور نویسنده این کتاب نقد و بررسی شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار