بسیجیان در نهایت آمادگی و هشیاری منتظر صدور فرمان برای تنبیه مزدوران/ جوان نسل سومی و نسل چهارمی انقلاب آماده همه نوع جانفشانی‌هاست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74820
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۳۰
فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین تاکید کرد:
شاخص : عباس کاظمی گفت: دشمنان اگر تصور کردند به بهانه موضوعات هسته ای و برجام می توانند روحیه حماسی و استکبارستیزی را با نفوذ فرهنگی و سیاسی از بین ببرند باید گفت کور خوانده اند.
۸

عباس کاظمی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر خطاب به نیروهای مسلح، از برگزاری رزمایش اقتدار فدائیان ولایت در قزوین خبر داد و گفت: این رزمایش در راستای افزایش اقتدار و توانمندی دفاعی برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین با تاکید بر اینکه برگزاری رزمایش‌ها هشداری برای دشمنان منطقه است، افزود: ملت‌ها باید نسبت به خیانت حکام مزدور بعضی از دولت‌های به ظاهر اسلامی خصوصاً سعودی‌ها هوشیار باشند.

این مسئول با بیان اینکه بسیجیان در نهایت آمادگی و هوشیاری منتظر فرمان مقام معظم رهبری هستند، تصریح کرد: کسانی که حرمت حاجیان ما را با بی کفایتی و بی‌لیاقتی دست مایه جهالت خودشان قرار دادند باید بدانند بسیج هر لحظه آماده اجرای فرامین رهبری است تا درس ماندگار و فراموش نشدنی به دشمنان ملت بزرگ ایران بدهد.

کاظمی با اشاره به اینکه در ابتدای سال جاری ناحیه امام حسن (ع) طی برگزاری رزمایشی تحت عنوان مدافعان حرم به لحاظ عملکرد و کیفیت رتبه اول در سطح استان قزوین را کسب کرد، افزود: درسال ۹۴ براساس برنامه ابلاغی رزمایش اقتدار فدائیان ولایت در روزهای شانزدهم، هفدهم، بیست و سوم و بیست وچهارم مهر ماه ۹۴ با حضور گردان‌های بیت المقددس و کوثر درسطح سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین به مرحله اجرا درمی آید.

وی در خصوص چگونگی برگزاری رزمایش توضیح داد: مقدمه ورود به رزمایش برگزاری صبحگاه اقتدار بسیجیان است که روز پنجشنبه شانزدهم مهر ماه با حضور نیروهای شرکت کننده در رزمایش، گردان‌های احتیاط و نیروهای ستادی با برنامه تجدید بیعت با شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری آغاز خواهد شد و در این راستا بسیجیان یکبار دیگر میثاق جهاد و شهادت را در محضر امام و رهبری امضا خواهند کرد.

 فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) در ادامه افزود: این رزمایش در گردان‌های بیت المقدس طی ۲ روز به اجرا در خواهد آمد و در نهایت هم به اجرای سناریوی تعیین شده در بخش امداد ونجات، کنترل ناآرامی ها و دفاع سرزمینی اجرایی خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه جوانان امروز ما با روحیه جهادی و فرهنگ شهادت پای ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند خاطرنشان کرد: دشمنان نمی توانند به بهانه موضوعات هسته ای و توافقات و برجام روحیه حماسی، سلحشوری و استکبار ستیزی را با نفوذ فرهنگی و سیاسی از بین ببرند و ملت ایران مسیر خود را در تبعیت از ولایت فقیه پیدا کرده است.

کاظمی ابراز امیدواری کرد: در طول روزهایی که این رزمایش‌ها به مرحله اجرا در می آید؛ با قابلیت ۳ گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر، بسیجیان عزیز و سلحشور قزوین در این برنامه‌ها شرکت و سطح آمادگی دفاعی خود را افزایش خواهند داد.

انتهای پیام/۱۳۰۰ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار