بهره برداری از چندین طرح عمرانی با بیش از ۸۱ میلیارد ریال اعتبار در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69249
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۹
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت
شاخص : به مناسبت هفته دولت چندين طرح عمراني و كشاورزي با بيش از 81 ميليارد ريال اعتبار در استان قزوين به بهره برداري رسيد.
۱۸۰۸۱۷۳

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، به مناسبت هفته دولت چندین طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال هزینه در استان قزوین به بهره برداری رسید.

خانه فرهنگ و آمفی تئاتر خرمدشت، نمازخانه بوستان پردیسان نرجه، بلوار امام حسین اسفرورین، مدرسه ابتدایی خورهشت و سامانه آبیاری مدرن و داربستی کردن باغات انگور تاکستان به وسعت ۴۸۰ هکتار از جمله طرح هایی بود که در شهرستان تاکستان با ۷۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

مردم شهرستان قزوین هم شاهد افتتاح چند طرح عمرانی شامل پارک ورودی شهر معلم کلایه، جدول‌گذاری معابر و دیوار کشی جهت جلوگیری از ریزش کوه بودند که با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در شهرستان بوئین زهرا هم اجرای طرح هادی، افتتاح کتابخانه عمومی روستای خوزنین از جمله طرح‌هایی بود که در این شهرستان با یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال هزینه افتتاح شد.

چند طرح هم در شهرستان آوج شامل سالن ورزشی بانوان، گازرسانی به روستاهای شهیدآباد، چوبینه، خسروآباد و خروس دره، طرح های شرکت آب و فاضلاب روستایی، مجتمع خدماتی و رفاهی کمیته امداد و مدرسه ۶ کلاسه اردکان بود که با ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

همچنین کلنگ گازرسانی به ۱۵ روستای آوج با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال به زمین زده شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار