تشکیل ۶ کارگروه تخصصی در راستای توسعه قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55173
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
مسئول شورای هم‌اندیشی توسعه استان مطرح کرد:
شاخص : مسئول شورای هم‌اندیشی توسعه استان قزوین گفت: با تشکیل 6 کارگروه تخصصی زمینه شناسایی ظرفیت های موجود برای توسعه استان فراهم خواهد شد.
۱۳۹۴۰۱۱۸۰۰۰۸۶۴_PhotoA

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمد پروین‌نیا در اولین نشست شورای توسعه استان قزوین در سال جدید، اظهار کرد: ارتباط‌گیری‌های مختلف در شورای توسعه استان باید در سطح کارگروه‌‍‌های تخصصی انجام شود.

مسئول شورای هم‌اندیشی توسعه استان قزوین، توسعه را مرتبط به تمامی افراد جامعه دانست و افزود: باید با ارائه راهکارهای لازم و شناسایی تمامی ظرفیت ها و فرصت ها همه شهروندان را در توسعه استان سهیم و فعال کرد.

این مسئول بیان کرد: با تشکیل ۶ کارگروه تخصصی شامل؛ آب، کشاورزی و محیط زیست، علم و فناوری، فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی و اشتغال و سرمایه گذاری، کالبدی و زیربنایی و کارگروه سلامت امیدواریم بتوانیم اولویت ها و دغدغه های استان را مورد بررسی و ارزیابی تخصصی قرار دهیم.

پروین نیا با تأکید بر اینکه در شورای توسعه استان نگاه از بالا مطرح است، ابراز امیدواری کرد: با اولویت‌بندی مسائل اعضای شورای توسعه استان در جریان برنامه‌ریزی‌های استان مانند طرح آمایش قرار گیرند تا بتوانیم بهتر عمل کنیم.

وی اضافه کرد: با شناسایی اولویت‌های اصلی استان و با ارزیابی دقیق آن‌ها راهکارهای علمی و عملی مناسبی برای توسعه استان اتخاذ می‌شود.

در این نشست همچنین بر حضور فعال نمایندگان بخش‌های مختلف از جمله اصناف در جلسات شورای توسعه تاکید شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار