استاندارد‌سازی مهارت و آزمون دوره‌های آموزشی
کد خبر: 100257
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۸
قائم ‌مقام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تاكيد كرد
شاخص : قائم ‌مقام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه ترویج فرهنگ مهارت آموزی توسعه همه جانبه را به دنبال دارد گفت: استاندارد‌سازی مهارت‌ها و آزمون دوره‌های آموزشی به عهده سازمان فنی وحرفه‌ای خواهد بود.
۲۰۵۳۲۷۲

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، رحمت الله رحمتی دیروز در مراسم معرفی مدیرکل جدید فنی و حرفه ای استان قزوین از تغییرات آموزشی در این سازمان خبر داد و اظهار کرد: به روز کردن آموزش ها، تامین تجهیزات مدرن و ایجاد رشته های جدید از جمله برنامه های مهم و اساسی است.

قائم ‌مقام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تصریح کرد: استاندارد سازی مهارت ها، آزمون و سنجش دوره های آموزشی به عهده سازمان فنی وحرفه ای خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اینکه به روز رسانی آموزش ها با مشارکت فعال بخش خصوصی از اولویت های امسال فنی و حرفه ای است، گفت: آموزش ها باید بر اساس اطلس کشور و سند آمایش سرزمین باشد و ترویج فرهنگ مهارت آموزی توسعه همه جانبه را به دنبال دارد.

وی همچنین بر ضرورت ورود جدی بخش خصوصی برای کاربردی شدن فعالیت ها در فنی و حرفه ای تاکید کرد.

حسینی مدیرکل سابق فنی و حرفه ای استان قزوین در این مراسم گفت: سالانه بیش از ۷۰ هزار نفر به مراکز آموزشی مراجعه می کنند و با داشتن بیشترین مراجعان خوشبختانه بیشترین حجم رضایتمندی از این مراکز حاصل شده است.

در این مراسم از خدمات ۶ ساله سید محمد حسینی تجلیل و منصور جلیلوند به عنوان مدیرکل جدید فنی و حرفه ای استان قزوین منصوب شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار