جمع‌آوری معتادان متجاهر در تعطیلات نوروز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97154
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
استاندار قزوين خبر داد
شاخص : استاندار قزوين در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از جمع‌آوري معتادان متجاهر در تعطیلات نوروز خبر داد.
۱۳۹۴۰۹۱۰۱۱۲۳۵۰۴۷۰۶۶۲۲۶۳۴

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از جمع آوری معتادان متجاهر در تعطیلات نوروز خبر داد و اظهار کرد: این اقدام در راستای دستور وزارت کشور مبنی بر پاکسازی فضای استان ها از معتادان متجاهر صورت می گیرد.

استاندار قزوین تصریح کرد: اجرای این طرح در کاهش سرقت های خرد و جرائم مرتبط با اعتیاد به مواد مخدر و همچنین تامین امنیت منازل مسکونی در نوروز حائز اهمیت است.

این مسئول با اشاره به جدیت نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و مسئولان استان برای برخورد با معتادان متجاهر و کارتن خواب، گفت: طرح جمع آوری این معتادان با قوت ادامه خواهد داشت.

همتی همچنین با اشاره به اولویت پیشگیری و آموزش در امر مبارزه با مواد مخدر گفت: نقش آموزش در محیط ها و مراکز آموزشی مختلف باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بر زمینه سازی برای اشتغال معتادان بهبود یافته تأکید کرد و افزود: ستاد کارگروه اشتغال شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید طرح های خلاقانه ای در رابطه با ایجاد فرصت های شغلی برای این افراد  پیش بینی کند.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت دستگاه های اجرایی، سازمان ها و رسانه ها برای برگزاری دوره های جامع پیشگیری و ارتقاء سطح آگاهی افراد به ویژه نسل جوان بهره برد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار