حرکت نسل جوان در راستای دفاع از آرمان‌های انقلاب باشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91205
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۰۲
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به تبیین اهداف انقلابی گفت: نسل جوان کشور همواره در راستای آرمان‌ها و اهداف انقلاب حرکت کرده و با اقتدار از آرمان‌های انقلاب دفاع کنند.
download (5)

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی در مراسم گلبانگ انقلاب که در مدرسه شهیدان شالباف برگزار شد با اشاره به سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: ورود امام خمینی(ره) به ایران ثمرات فراوانی به همراه داشت و به همراه ملت ایران توانستند انقلاب را به سرافرازی برسانند.

استاندار قزوین با اشاره به از جان گذشتگی‌ها برای به دست آوردن انقلاب تصریح کرد: جمهوری اسلامی یک نظام انقلابی است که پیروزی آن حاصل تدبیر و آگاهی امام راحل بود.

این مسئول در ادامه گفت: نسل جوان کشور به عنوان مسئولین آینده باید همواره در راستای آرمان‌ها و اهداف انقلاب حرکت کرده و با اقتدار از آرمان‌های انقلاب دفاع کنند.

همتی با اشاره به تبیین اهداف انقلابی برای نسل جوان خاطرنشان کرد: دهه فجر باید در مدارس مورد توجه قرار گیرد تا جوانان با ارزش‌های انقلاب آشنا شوند.

وی بیان کرد: فرزندان این مزر و بوم  با الگوگیری از پیام‌های رهبری توانستند مجهزترین سلاح ها و دوربین‌ها را طراحی و در کل دنیا به ثبت برسانند.

این مسئول در انتها افزود: امروز ملت ایران در صحنه  رقابت جهان  مقابل دشمن ایستادگی کرده و با اقتدار از این انقلاب دفاع می کنند.

انتهای پیام/۹۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار