حماسه ۹ دی پیروزی بصیرت مردم بر فتنه بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87580
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
استاد حوزه علمیه و دانشگاه:
شاخص : استاد حوزه علمیه و دانشگاه در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در قزوین با تاکید بر اینکه حماسه 9 دی پیروزی بصیرت مردم بر فتنه بود، گفت: جریان نفوذ با چهره بزک کرده و عوام فریبانه درصدد گمراهی جامعه اسلامی است.
IMAGE634328500944843750

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، مراسم گرامیداشت حماسه ۹دی صبح امروز با حضور حجت الاسلام محمدعلی لیالی استاد حوزه علمیه و دانشگاه و جمعی از بسیجیان و مردم شهر قزوین در حسینیه شهید مطهری برگزار شد.

لیالی با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی پیروزی بصیرت مردم بر فتنه بود، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت  امام، مجاهدت مجاهدان و شهیدان به ثمر رسید.

وی با بیان اینکه تفکر و گفتمان امام (ره) از معنویت و اهل بیت برخواسته است، افزود: این انقلاب و راه شهیدان اسلام به دست ملت ایران سپرده شده تا این امانت را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران در طول چندین سال عمر خود با فتنه های بزرگی روبه رو بوده که با هوشیاری مقام معظم رهبری و مردم شهید پرور خنثی شده است.

لیالی ادامه داد:  پشت سر گذاشتن تحولات و تمام این فتنه ها تجربه ای است برای آیندگان تا با بصیرت و اندیشه روشن برای حفظ و نگه داری آزادی و اقتدار کشور ایستادگی کنند.

وی با اشاره به فضای کنونی جامعه، گفت: دستگاه های اجرایی باید هشدارهای مقام معظم رهبری در فضای پسا برجام، خطر نفوذ دشمنان و فتنه را جدی بگیرند.

این کارشناس با اشاره به آموزه های قرآنی تشریح کرد: مومنان، مسلمانان و کسانی که خالصانه در خدمت جمهوری اسلامی ایران هستند نباید در خدمت فتنه گران باشند.

لیالی با بیان اینکه دشمن در کمین ارزش‌های جامعه اسلامی است، تصریح کرد: دشمن با بیداری کامل و نقشه های گوناگون به دنبال کمرنگ کردن نقش رزمندگان و مجاهدان در نظام و تغییر اعتقادات آنها است.

وی با تاکید بر اینکه جریان نفوذ با چهره بزک کرده و عوام فریبانه در صدد گمراهی جامعه اسلامی است، گفت: حوزویان، دانشگاهیان و اساتید باید با آگاهی راه های مقابله با نفوذ را شناسایی و آن را جدی بگیرند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه جریان نفوذ شیب نزولی تغییر باورها و رفتارهای جامعه است، اضافه کرد: در جریان نفوذی دشمنان سبک زندگی، تفکرات دینی مردم و فرهنگ مقاومت تضعیف و به جامعه تحمیل می شود.

انتهای پیام /۱۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار