خبرنگاران انعکاس رسای رخدادهای بی‌طرفانه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65459
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۰۶
رئیس سازمان تعاون روستایی استان تاکید کرد
شاخص : رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: خبرنگار موفق همیشه در انعکاس رخدادها بی طرفانه عمل می‌کند چون ذات خبرنگاری مبتنی بر بی طرفی است.
۱۵۲۹۷۱_۶۳۵۲۳۴۷۴۱۲۰۴۹۲۳۳۳۲_l1

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ناطق معین الدین صبح ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار و تبریک این روز به دست‌اندرکاران رسانه‌های جمعی به ویژه خبرنگاران و عکاسان، بیان کرد: این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش‌های صادقانه خبرنگارانی است که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین خبرنگاران را یکی از فعال ترین اقشار جامعه دانست و تصریح کرد: خبرنگاران رسالت خطیری بر عهده دارند، زیرا ارتباط دائم آن‏ها با اقشار و طبقات جامعه و نیز زیر نظر داشتن فعالیت‏های مختلف به منظور انعکاس درست و دقیق رویدادها است.

این مسئول با اشاره به اینکه خبرنگار موفق همیشه در انعکاس رخدادها بی‌طرفانه عمل می‌کند، اظهار کرد: در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، امنیتى و … جامعه بسیار ضرورى و حیاتى است.

وی در انتها همچنین از تعامل خوب اصحاب رسانه استان قزوین شامل صدا و سیمای مرکز قزوین، رسانه های مکتوب، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان تشکر کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار