داعش کودکان را مامور اعدام کرد +عکس
کد خبر: 111822
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳
شاخص : بیانیه‌های قرائت شده در مقابل دوربین به زبان عربی است و این پسر بچه‌ها ظاهرا از تفنگ‌های خود برای قتل بی‌رحمانه زندانیان استفاده می‌کنند.
۳۱۶۳۷۲_۹۹۹

به گزارش شاخص نیوز، به نوشته روزنامه دیلی اکسپرس، این فیلم ردیفی از چند مرد و پنج پسربچه را که همانند سربازان لباس پوشیده‌اند، نشان می‌دهد. این مردان که گمان می‌رود به قتل رسیده باشند روی زمین زانو زده‌اند و پسربچه‌ها که حدود هشت ساله هستند، سلاح گرم به دست گرفته‌اند.

براساس گزارش های تایید نشده، این مردان که لباس‌های نارنجی رنگ زندانیان را به تن دارند، اتباع کرد هستند. گمان می‌رود هویت کودکان نیز مصری، کرد، تونسی و ازبکی باشد.

داعش کودکان را مامور اعدام کرد +عکس


بیانیه‌های قرائت شده در مقابل دوربین به زبان عربی است و این پسر بچه‌ها ظاهرا از تفنگ‌های خود برای قتل بی‌رحمانه زندانیان استفاده می‌کنند.

این فیلم هولناک توسط گروه تروریستی داعش منتشر شده و در میان عاملان اعدام یک پسر جوان به اسم “ابوعبدالله البریتانی” نشان داده می‌شود.

این پسر بچه نام خود (البریتانی) را از یک تروریست دیگر اخذ کرده که یک تبعه انگلیسی اهل بندر پورتسموث بود و سال گذشته در سوریه کشته شد.

داعش برنامه پرورش جوانانش را تحت عنوان “بچه‌های خلافت” نامگذاری کرده و تاکنون کودکان دیگری را نیز نشان داده که ادعا می‌کند انگلیسی هستند.

نمی‌توان صحت و اعتبار این فیلم را براساس ادعاهای داعش تایید کرد چرا که این گروه تحت فشار شدید حملات هوایی نیروهای ائتلاف ضد داعش در عراق و سوریه قرار دارند.

منبع:  صراط

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,,

پاسخ دهید

آخرین اخبار