دانلود کنید: با این برنامه تصاویرتان را رویایی کنید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58262
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱
شاخص : یک برنامه جالب و رایگان و آسان برای ساخت قاب عکس و ویرایش عکس‌ها. نرم افزار pizap را در نسخه اندروید و ios هم اکنون می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید.
۳۱۶۶۷۱۶_۸۶۶

به گزارش سرویس علم وفناوری شاخص،حتما شده دنبال نرم افزاری بگردید که تصاویر شما را به کاریکاتور یا به نقاشی تبدیل کند یا اینکه بخواهید تصاویرتان را رویایی کنید. نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم می توانید تصویر شما را به نقاشی، کاریکاتور، به عکس های خنده دار تبدیل کنید. این نرم افزار که دارای حجم کمی می باشد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

زیباساز عکس

piZap نرم‌افزاری است که قطعا می تواند طرفداران زیادی را به خود جلب کند، این برنامه برای سیستم عامل ios و اندروید منتشر شده است. طراحان این نرم افزار، طرح هایی را در این برنامه گنجانده اند، که تمامی سلیقه و حتی گروه های سنی را در بر می گیرد و توانسته است نیازهای کاربرانی که از این نرم‌افزار استفاده می کنند را برآورده کند. فیلترهای رنگارنگ و عالی که شما در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد، تعداد زیادی قالب قاب عکس، هزاران برچسب رنگی جالب، ۷۰ فونت اعجاب انگیز و حباب متن، دارای ۱۰۰۰ مرز و قاب و پیش زمینه جالب و بسیاری از موارد دیگر را می توان در این نرم افزار پیدا کرد.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید
زیباساز تصاویرزیباساز تصاویرزیباساز تصاویرزیباساز تصاویر

 • دانلود و مشخصات فایل
دانلود

دانلود

 • اجرا در: اندروید ۲٫۳ و بالا ؛ IOS 3.1 و بالاتر
• امتیاز:
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار