راه‌اندازی کمپ ایده در پارک علم و فناوری قزوین/ رونمایی از ۳ محصول دانش بنیان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83083
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
سرپرست پارک علم و فناوري استان خبر داد
شاخص : سرپرست پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) استان قزوین با تاکید بر راه‌اندازی کمپ ایده در پارک علم و فناوری قزوین، از رونمایی 3 محصول دانش بنیان در آینده نزدیک خبر داد.
۱۲

به گزارش سرویس دانشگاهی شاخص، یوسف گرجی از رونمایی سه دستاورد پارک علم و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین(ره) در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: این محصولات شامل تونیک گیاهی چوب و چرم روزانا، دوربین اشعه ایکس و ایروژل (عایق حرارتی) است که نخستین بار در بخش فن بازار شانزدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور رونمایی خواهد شد.

سرپرست پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) استان گفت: ۴۶ محصول دانش بنیان از پارک علم و فناوری قزوین در این نمایشگاه شرکت می کنند.

این مسئول همچنین از راه اندازی مرکز رشد تخصصی انرژی های نو تا پایان سال جاری در استان خبر داد و افزود: این موضوع در اولویت کاری تمام واحدهای ستاد پارک علم و فناوری استان قرار دارد.

گرجی یادآور شد: در حال حاضر در پارک علم و فناوری امام خمینی قزوین ۵۲ واحد فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر شده اند که از این تعداد ۲۳ شرکت گواهی معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری را دریافت کرده اند که ۱۷ شرکت نوپا، پنج واحد تولیدی و یک واحد صنعتی است.

گفتنی است؛ پارک علم و فناوری در نمایشگاه هفته پژوهش قزوین که از تاریخ ۱۵ الی ۱۷ آذر ماه در محل دانشگاه علوم پژشکی قزوین و نمایشگاه ملی پژوهش و فناوری کشور که از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود شرکت می کند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار