رسالت اصلی حراست مراقبت از نظام اسلامی و ارز ش‌ها/ حراست تضمین کننده سلامت سازمان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82979
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
حراست سازمان تعاون روستايي استان:
شاخص : حراست سازمان تعاون روستايي استان قزوين با بيان اينكه حراست تضمین کننده سلامت سازمان است،گفت: حراست وظيفه خطير مراقبت از نظام اسلامي و ارزش هاي آن را بر عهده دارد.
IMG_8205-300x274

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، عبداله کلهر حراست را بازوی محرکی در کنار مسئولان و کارکنان سازمان ها در راستای رسیدن به اهداف عنوان و تصریح کرد: حراست وظیفه خطیر مراقبت از نظام اسلامی و ارزش های آن، کمک به رفع نقص، مشکلات و موانع اهداف سازمانی و سلامت کاری در برابر انواع و اقسام انحراف های مادی و معنوی موجود را بر عهده دارد.

حراست سازمان تعاون روستایی استان قزوین با اشاره به رسالت و وظیفه واحد حراست در سازمان تاکید کرد: بالندگی، شکوفایی و پیشرفت سازمان، مستلزم وجود محیطی امن، سالم، منظم و پویا است و حراست با توجه به وظایف و کارکردهای ذاتی خود، نقشی مهم در این زمینه ایفا می‌کند و به عبارتی دیگر حراست تضمین کننده سلامت سازمان است.

این مسئول بیان کرد: با تعامل سازنده و همکاری صمیمانه با مسئولان می‌توان در اجرای هر چه بهتر دستورالعمل ها و خط‌مشی سازمان در راستای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی مجموعه گام های موثری برداشت.

کلهر دستگاه حراست را به عنوان مامنی امن برای مدیران، ارباب رجوع، اتحادیه ها و شبکه های زیر مجموعه دانست و افزود: با مراجعه به حراست مشکلات و معضلاتی که در مراحل کار به وجود می آید با آسودگی خاطر به منظور تعامل و انعکاس نقطه نظرات و درخواست های مشروع بررسی می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار