زندگینامه و فضایل امام سجاد(ع) +دانلود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59463
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶
ویژه ولادت امام سجاد(ع)؛
شاخص : نرم افزار امام سجاد علیه السلام (سید الساجدین) که حاوی اطلاعاتی ارزشمند در خصوص زندگينامه، اخلاق و فضائل، سخنان، داستان ها، حکایات و ... امام سجاد(ع) می باشد،شما می توانید بصورت رایگان این نرم افزار را دانلود کنید.
۳۲۰۰۳۶۸_۷۵۹

به گزارش سرویس علم وفناوری شاخص؛اسم مبارک آن بزرگوار علی است و مشهورترین القاب آن حضرت زین العابدین و سجّاد است و مشهورترین کنیه او ابامحمد وابوالحسن است.امام سجاد(ع)پانزدهم جمادی الاول سال سی و هشت هجرت به دنیا آمد و مدّت عمر آن بزرگوار مثل پدر بزرگوارش پنجاه و هفت سال است.تولد آن بزرگوار دو سال قبل از شهادت امیرالمؤمنین (ع) است و تقریباً بیست و سه سال با پدر بزرگوار زندگی کرد.

مدت امامت آن بزرگوار سی و چهار سال است.حضرت سجّاد (ع) پدری چون حسین(ع) دارد و مادرش دختر یزدگرد پادشاه ایران است که دست عنایت حق بطور خارق العاده این دختر را به امام حسین(ع)می رساند.
 فضایل انسانی:
 امام سجّاد (ع) گرچه با اهل بیت علیهم السلام وجه اشتراک در همه فضایل دارند و هیچ فرقی میان آنان از نظر صفات و فضایل انسانی نیست،اما از نظر گفتار و کردار شباهت تامّی به جدشان امیرالمؤمنین علیه السلام دارد.
 ولادت امام سجاد(ع)مبارک

تحریریه فضای مجازی به مناسبت ولادت این بزرگوار نرم افزار امام سجاد (ع)،سید الساجدین که حاوی اطلاعاتی ارزشمند در خصوص زندگینامه،اخلاق و فضائل،سخنان،داستان ها،حکایات و … این امام همام می باشد را با هدف فراهم کردن بستری مناسب جهت سهولت دسترسی و بهره مندی عاشقان آن حضرت از سیره و دستورات ایشان برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته است که می توانید این نرم افزار پر محتوا را بصورت کاملا رایگان دانلود کنید.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید
 ولادت امام سجاد(ع)مبارک  ولادت امام سجاد(ع)مبارک  ولادت امام سجاد(ع)مبارک  ولادت امام سجاد(ع)مبارک

 • دانلود و مشخصات فایل
دانلود

 • حجم: ۲٫۳۳مگابایت
• نسخه: ۱٫۰
 • اجرا در: اندروید ۲٫۳
• امتیاز:
    انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار