صدور سند رسمی برای منازل موقوفه شهر الوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59498
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۳
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اعلام كرد
شاخص : مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوين با اشاره به رفع مشکل موقوفه بودن منازل مسکونی شهر الوند، گفت: مالکان می‌توانند برای طی مراحل گرفتن سند اقدام كنند.
۸۵۸۸۰۸۴۲۲۵۱۴۹۵۶۹۲۹۱۳۳۱۲۲۰۵۰۲

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام مصطفی نوروزی با اشاره به رفع شدن مشکل موقوفه بودن برخی منازل مسکونی شهر الوند، اظهار کرد: یک هزار و ۱۵۰ واحد در شهر الوند در زمین‌های موقوفه واقع شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که بیش از ۲۵ سال مردم ساکن در شهر الوند با آن روبرو بودند، اوقافی بودن برخی از زمینهای این شهر بود، اعلام کرد: در جلسه‌ای که در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار شد، موفق به دریافت مجوز یک ساله تبدیل به احسن بلوک‌های سه گانه شهر الوند شدیم.

این مسئول تاکید کرد: باتوجه به رفع مشکل موقوفه بودن منازل مسکونی شهر الوند مالکان می‌توانند برای طی مراحل گرفتن سند به دفتر موقوفه خزانه مراجعه کنند.

نوروزی با اشاره به اینکه مدت اعتبار مجوزی که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور صادر شده یک ساله است، افزود: امیدواریم افرادی که با مشکل موقوفه بودن منازل مسکونی روبرو هستند در این مدت مراجعه کرده و نسبت به دریافت سند رسمی ملک خود اقدام کنند.

واحدهای موقوفه شهر الوند را سازمان مسکن و شهرسازی پیش از وقف شدن در قبل از انقلاب اسلامی به مردم واگذار کرده بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار