Iranjb.ir

طلایی شدنم با سکوت مسوولان به فراموشی سپرده شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120402
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۰۵
قهرمان قزوینی رقابت‌های جام وحدت ترکیه:
شاخص : قهرمان رقابت‌های جام وحدت ترکیه گفت: اداره کل ورزش و جوانان قزوینباید برای ارتقاء انگیزه بیشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثری را انجام دهد چراکه این امر موجب ترغیب جوانان به مسائل ورزشی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.
photo_2016-12-01_13-57-57

به گزارش خبرنگار ورزشی شاخص، امیر رضا چگینی یکی از ورزشکاران جوان قزوینی فعال در زمینه وزنه برداری است که در اسفندماه سال گذشته مقام قهرمانی رقابت‌های پرس و لیفت جام بین‌المللی تفلیس گرجستان را از آن خود کرد.

وی در این رقابت‌ها موفق به کسب ۲ مدال طلا  در بخش پرس و لیفت شد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

photo_2016-12-01_13-58-34

این ورزشکار افتخارآفرین استان قزوین در سال جاری برای نخستین بار در رده‌ بزرگسالان مسابقات جام وحدت آنتالیای ترکیه موفق به کسب مدال‌های طلا و نقره در بخش پرس و لیفت شده است.

photo_2016-12-01_13-58-30

امیر رضا چگینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی شاخص در تشریح چگونگی برگزاری این مسابقات بیان کرد: بنده توانستم در رشته‌ پرس‌سینه با وزنه ۲۰۲/۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یابم.

وی در ادامه گفت: در رشته‌ لیفت نیز با بلند کردن وزنه‌ی ۲۴۰ کیلوگرمی عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به خود اختصاص دادم.

این ورزشکار توضیح داد: این مسابقات با حضور کشورهای ایران، ترکیه، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، ازبکستان و روسیه در ترکیه برگزار شد.

چگینی ضمن ابراز نارضایتی از حمایت و استقبال اداره کل ورزش و جوانان استان از وی ابراز کرد: با توجه به زحمات زیادی که من برای موفقیت در این مسابقات متقبل شدم انتظار اندکی توجه و پشتیبانی مسئولان ورزشی استان را داشتم، فکر نمی‌کنم این خواسته زیادی باشد.

photo_2016-12-01_13-58-11

چگینی ادامه داد: سازمان امور ورزش جوانان باید برای ارتقاء انگیزه بیشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثری را انجام دهد چراکه این امر موجب ترغیب جوانان به مسائل ورزشی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

این ورزشکار قزوینی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی و دانشگاه آزاد قزوین و استانداری تنها ارگان‌هایی بودند که از من تقدیر کردند، اذعان کرد: با توجه به اینکه من عضوی از خانواده اداره کل ورزش و جوانان استان هستم بنابراین انتظار حمایت بیشتری از مسوولان آن داشتم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار