عضویت ۱۰ هزار بهره‌بردار کشاورزی در نظام صنفی کشاورزی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65766
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۱۳
معاون اداري تعاون روستايي استان خبر داد
شاخص : معاون اداري مالي سازمان تعاون روستايي استان قزوين، از عضويت بيش از 10هزار نفر از بهره‌برداران به طور مستقیم در نظام صنفی كشاورزي خبر داد.
۳d people in a round table having a meeting.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علینقی سیمیاری صبح امروز در جمع رسانه‌های گروهی با بیان اینکه نظام صنفی در یک کلام صدای رسا و بلیغ کشاورز است، اظهار کرد: نظام صنفی باید مسائل و مشکلات کشاورزان را شناسایی و به گوش مسئولین مربوطه برساند.

معاون اداری مالی سازمان تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد: از زمان تاسیس نظام صنفی در استان قزوین با پیگیری‌های انجام شده توسط نظام‌های صنفی شهرستان‌ها، خوشبختانه بیش از ۱۰هزار نفر از بهره‌برداران به طور مستقیم در نظام صنفی کشاورزی عضو شده‌اند و حدود ۱۰ هزار نفر پروانه فعالیت دریافت کرده‌اند.

این مسئول با اشاره به جذب کلیه بهره بردان، گفت: این امر با یک برنامه‌ریزی تدوین شده و عملکرد صحیح و مناسب نظام‌های صنفی در سطح استان اجرایی و عملیاتی می شود.

سیمیاری عنوان کرد: نظام‌های صنفی باید با رعایت قوانین و مقررات، دستورالعمل‌ها و حفظ رعایت اخلاق محوری،عدالت‌خواهی و حفظ شئونات مراجعین عمل کنند.

وی با بیان اینکه امروزه در عصر ارتباطلات می‌باشیم باید کلیه فعالیت‌های صورت گرفته متناسب با هر شهرستان به اطلاع اعضا برسد، تصریح کرد: نظام‌های صنفی استان و شهرستان نسبت به راه اندازی وبلاگ و سایت اقدام کنند تا اطلاع رسانی جامعی صورت گیرد.

این مسئول در انتها افزود: به منظور تقویت نظام صنفی استان، نظام‌های صنفی شهرستان‌ها نسبت به پرداخت ۲۰%سهم استان اقدام کنند تا شاهد شکوفایی نظام صنفی استان باشیم.

منبع: روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار