متقاضیان آموزش فنی و حرفه‌ای بخوانند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64736
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۲۴
شاخص : دوره آموزش بین المللی رایگان MBA (مدیریت اجرایی) با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و سنجش بین المللی از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور برگزار می‌شود.
download (1)

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص،روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور خبر داد، دوره آموزش بین المللی MBA به صورت رایگان با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و سنجش بین‌المللی برگزار می‌شود.

ثبت نام در دوره MBA در گرایش‌های مدیریت آموزش های فنی و حرفه ای، مو و زیبایی، تجارت الکترونیک، مدیریت معاملات املاک، کارآفرینی و سلامت از سوی این سازمان آغاز شد.

بر اساس این گزارش، این برنامه آموزشی با همکاری دانشگاه متروپولیتن کاردیف انگلستان، موسسهPEOPLECERT، موسسه IDPاسترالیا (مالک آزمون (IELTS، موسسهPlanet EDUو با همکاری یونسکو تهیه و برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، دانشجویان در این دوره، آموزش کامل MBA را به شکل تلفیقی از آموزش به شیوه حضوری و مجازی از سوی اساتید دانشگاه Cardiff Metropolitan دریافت خواهند کرد.

همچنین دوره‌های آموزشی Prince۲، استاندارد کیفیتISO، آموزش آمادگی زبان انگلیسی و مهارت های نرم مدیریتی در طی این دوره ارائه و آزمون‌های مربوطه جهت اخذ گواهینامه‌ها از شرکت‌کنندگان در دوره به عمل خواهد آمد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://www.mbastudy.me کنند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار