مراسم استقبال از ۲ شهید تازه تفحص شده استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79211
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۵۲
تا ساعاتی دیگر انجام خواهد شد:
شاخص : مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان گفت: صبح امروز مراسم استقبال از 2 شهید تازه تفحص شده قزوینی از میدان مینودر به سمت معراج شهداء برگزار خواهد شد.
۵۱۲۹۵_orig

سرهنگ مهدی طاهرخانی، مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان صبح امروز در گفتگو با شاخص گفت: تا ساعاتی دیگر مراسم استقبال از ۲ شهید تازه تفحص شده قزوینی از میدان مینودر به سمت معراج شهداء برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: شهیدان علی علوی و مهدی طیبی در سال ۶۲ در عملیات خیبر در جزایر مجنون به شهادت رسیده بودند و پس از ۳۲ سال هویت آنها شناسایی و به وطن خود بازگشته اند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: مراسم استقبال از این دو شهید بزرگوار ساعت ۱۰ امروز از میدان مینودر به سمت معراج شهدا واقع در خیابان نادری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به زمان تشییع پیکر مطهر این دو شهید جنگ تحمیلی افزود: مراسم استقبال و تشییع بسیجی شهید مهدی طیبی امروز پنج شنبه ۱۴ آبان ماه ساعت ۱۳ از مقابل حوزه بسیج اسفرورین به سمت گلزار شهدای این شهر و مراسم تشییع پاسدار شهید علی علوی روز شنبه ۱۶ آبان ماه ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح از مقابل امامزاده اسماعیل به سمت مزار شهدای قزوین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /۱۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار