نظارت ویژه سازمان‌های نظارتی بر تنظیم قیمت بازار/ سامانه ۱۲۴ پذیرای شکایت مردمی در راستای مقابله با گرانفروشی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95986
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به طرح نظارت و تنظیم بازار شب عید در قزوین گفت: مردم استان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با سامانه 124 تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به شکایت آنان رسیدگی شود.
photo_2016-03-07_16-57-26

محمود احمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به طرح نظارت و تنظیم بازار شب عید در قزوین اظهار کرد: این طرح به منظور کنترل بی رویه قیمت‌ها در خصوص کالاها و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از موقعیت بازار اجرا می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با بیان اینکه زمان آغاز طرح نظارت بر بازار از ۱۵ اسفند آغاز و تا  ۱۵ فروردین ماه سال ۹۵ ادامه دارد، گفت: تهیه برنامه زمانبندی اجرای گشت‌های مشترک سیار با دستگاه‌های نظارتی به صورت محسوس و نامحسوس در بازار از اقدامات تعزیرات حکومتی است.

این مسئول عنوان کرد: تعزیرات حکومتی استان نظارت و گشت مشترک را با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، استاندارد، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و شرکت نفت انجام می‌دهد.

احمدی اضافه کرد: کارمندان و روسای شعب سازمان‌ها از ۱۵ اسفند ماه لغایت ۱۵ فروردین ماه ۹۵ به صورت کشیک از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در بازار و اداره کل حضور دارند.

وی اعلام کرد: طرح نظارت نوروز در بازار، میادین میوه و تره بار، نمایشگاه‌های عرضه پوشاک، مواد غذایی، خشکبار و… اجرا می شود.

احمدی در خصوص برخورد با متخلفین تصریح کرد: اکیپ گشت مشترک به همراه دستگاه‌های نظارتی به محض رویت تخلف وارد عمل شده و پرونده را تشکیل می دهند و رئیس شعبه اداره تعزیرات حکومتی حاضر در محل، خارج از نوبت به موضوع رسیدگی و متخلف را محکوم می کند.

وی در انتها افزود: مردم استان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به شکایت آنان رسیدگی شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار