نیروهای مسلح در آمادگی کامل برای حراست از جمهوری اسلامی است
کد خبر: 114287
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشگر ۱۶ زرهی قزوین:
شاخص : فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشگر ۱۶ زرهی قزوین گفت:باید باور داشت که نیروهای مسلح دربرابر تهدیدات استکبار جهانی نظیر گروه‌های تکفیری و تروریستی همواره موفق است.
۲۰۱۵۸۵۱۳۴۲۶۲۳۸

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، امیر محمد رضایی فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشگر ۱۶ زرهی قزوین در مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس که صبح امروز در مقابل لشگر ۱۶ زرهی برگزار شد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که نیروهای مسلح آن دارای مکتب، انگیزه معنوی والا و کارایی عملیاتی با منطق و بصیرت است.

وی با اشاره به توان‌ و آمادگی رزمی نیروهای مسلح، اذعان داشت: سازماندهی نیروها، ارتقا کیفیت تجهیزات آموزشی به روز و متنوع و پشتیبانی دفاعی در کنار ارگان‌های سازنده عقیدتی سیاسی، حفاظت اطلاعات و مشاوران فعال در زمینه نیروهای مسلح سبب افزایش قدرت نیروهای نظامی شده است.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشگر ۱۶ زرهی قزوین تصریح کرد: در حوزه تحقیقاتی و تولید تسلیحات نظامی نیز در زمینه موشکی، پدافند هوایی، دریایی و زمینی با بومی سازی متناسب با جغرافیای کشور گام‌های رو به جلویی داشته‌ایم.

این مسوول افزود: نیروهای مسلح با حضور در مناطق پر چالش و خطرناک دنیا قدرت بازدارندگی داشته و همواره از منافع جمهوری اسلامی حفظ و حراست خواهد کرد.

رضایی با اشاره به حضور نیروهای تکفیری در منطقه گفت: باید باور داشت که نیروهای مسلح دربرابر تهدیدات استکبار جهانی نظیر گروه‌های تکفیری و تروریستی همواره موفق است.

وی ادامه داد: ما آمادگی رزمی خود را با توجه به دامنه و حجم تهدیدات متعدد دشمن تنظیم و برای کنترل صحنه نبرد متمرکز کرده‌ایم و در شرایط پیچیده آماده جان فشانی بوده چرا که دفاع برای ما همچنان باقی است.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشگر ۱۶ زرهی قزوین در پایان بیان کرد: دفاع مقدس یعنی صیانت از ارزش‌های همچون ایمان و اعتقاد به خدای متعال، اتحاد، وطن دوستی و اطاعت از رهبری که مظلومانه‌ترین دفاع تاریخ را هدایتگر بوده است تا با رضای الهی، پشتیبانی مردم و نیروهای مسلح ارتش، سپاه و نیروی اتنظامی به پیروزی نائل شویم.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار