ولایت‌مداری شاخصه اصلی بسیجیان فرهنگی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82792
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار در همایش فرهنگیان بسیجی قزوین گفت: بسيجيان فرهنگي با آگاهی، بصیرت و ولایت‌مداري نقش بي‌بديلي در دوران انقلاب داشته‌اند.
DSC_0059_1

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در همایش فرهنگیان بسیجی قزوین که دیروز در سالن اجتماعات شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: در طول دوران انقلاب نقش فرهنگیان نقش بی بدیلی بوده و آگاهی، بصیرت و ولایت‌مداری بسیجیان فرهنگی را در دوران انقلاب شاهد بوده ایم که به گفته رهبر پشتوانه اصلی انقلاب بسیجیان هستند.

استاندار قزوین تاکید کرد: امروز انتظار داریم بسیجیان فرهنگی با حاکم کردن تفکر بسیجی برای پیش بردن نظام و خدمت به ملت، انسان هایی توانا، دانا و دانشمندی را تربیت کنند.

سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان هم نقطه قوت انقلاب اسلامی را در تفکرات و فرهنگ اسلامی مردم دانست و تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به این نتیجه رسیدند با ابزار فیزیکی نمی توانند با انقلاب اسلامی مقابله کنند بنابراین شیوه خود را به شیوه ی مقابله فرهنگی تبدیل کردند.

وی یادآور شد: به فرموده رهبری نفوذ فرهنگی و سیاسی از نفوذ امنیتی نگران کننده تر است چرا که حربه امروز دشمن جنگ نرم است.

گفتنی است؛ همایش اقتدار فرهنگیان بسیجی با حضور یک هزار و ۲۰۰ نفر از بسیجیان فرهنگی از نواحی چهارده گانه آموزش و پرورش برگزار شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار