Iranjb.ir

پلمپ ۱۵ واحد صنفی پوشاک نامتعارف در قزوین
کد خبر: 117427
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین خبر داد
شاخص : رییس پلیس امنیت عمومی استان از برخورد پليس با عرضه‌كنندگان لباس‌هاي نامتعارف و پلمپ 15 واحد صنفي متخلف در قزوین خبر داد.
unnamed

سرهنگ ایرج محمدی رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار شاخص از برخورد پلیس با عرضه‌کنندگان لباس‌های نامتعارف و پلمپ ۱۵ واحد صنفی متخلف  در قزوین خبر داد.

وی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح جمع آوری لباس های نامتعارف و ضد فرهنگی و مقابله با مدگرایی و جلوگیری از ترویج فرهنگ منحط غرب و نفوذ عناصر بیگانه در نوع پوشش مردم، پلیس امنیت عمومی قزوین با تشکیل اکیپ هایی از ماموران مجرب اقدام به سرکشی از ۳۱۷ صنوف، مراکز خرید و مغازه های عرضه پوشاک کرد.

این مسئول انتظامی گفت: اخذ ۲۴ مورد تعهد، ۱۱۶تذکر به واحد های عرضه کننده پوشاک و ۱۵ مورد پلمپ واحدهای متخلف از نتایج دیگر این طرح بوده است.

سرهنگ محمدی با اشاره به حساسیت بالا در مجموعه پلیس  و دستگاه قضائی وبرخورد قاطعانه و قانونمند پلیس با عرضه کنندگان لباس های نامتعارف اذعان داشت: طرح نظارت بر فروشندگان پوشاک در سطح شهرستان قزوین مستمر و ادامه دار خواهد بود.

رئیس پلیس امنیت عمومی در پایان از عموم مردم خواست کرد تا در صورت مشاهده فروش و عرضه هرگونه لباس نامتعارف در فروشگاه ها مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام /  د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار