یک راه حال مناسب برای استارت ویندوز ۱۰ + دانلود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64770
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۳
شاخص : Start Menu 10 Pro 5.5 نام یک نرم افزار جدید با هدف تغییر در منوی استارت ویندوز 10 است، كه منوي استارت شما را بهينه سازي مي كند.
۳۴۲۹۸۹۴_۶۰۴

به گزارش سرویس علم وفناوری شاخص، نسخه جدید سیستم عامل ویندوز مایکروسافت، شما را مجبور به استفاده از اپلیکیشن ها می کند که فضایی بزرگ از این منو را اشغا کرده اند. در عوض فولدرها و برنامه هایی که کاربرد بیشتری دارند به سختی قابل دسترسی هستند. به کمک این جایگزین مناسب برای استارت منوی ویندوز ۱۰، تجربه ای به یاد ماندنی و لذت بخش را از ویندوز ۱۰ خواهید داشت.

یک راه حال مناسب برای استارت ویندوز 10 + دانلود
تنها به کمک یک کلیک ساده این نرم افزار اجرا می شود و جای آیکون های بزرگ و بی استفاده اپلیکیشن های استارت منو را با فولدرهای زیبای زرد رنگ جایگزین می کند. برای دستیابی به منوهایی زیرین تنها کافیست ماوس را برای لحظاتی کوتاه بر روی آنان نگه دارید.
یک راه حال مناسب برای استارت ویندوز 10 + دانلود
به کمک این نرم افزار می توانید یک گروه مجازی را در هر یک از فولدرها بسازید، بدین ترتیب که می توانید هریک از آنان را به دو بخش مجزا از هم تبدیل کنید. در مدت زمانی بسیار کمتر به محتوای مورد نظرتان دسترسی خواهید داشت. Start Menu 10 Pro ثادر است با یک الگوریتم هوشمند اپلیکیشن هایی که بیشترین استفاده را دارند و همچنین لیست هایی که اخیرا مورد استفاده قرار گرفته اند را برای دسترسی سریع تر در محلی بهتر به نمایش بگذارد. در ویندوز ۱۰ دسترسی به کنترل پنل ویندوز نسبت به گذشته عملی سخت تر شده است ، اما هم اکنون می توانیم این مژده را به شما بدهیم که به کمک Start Menu 10 دسترسی به ۲۵ فولدر سیستمی برای کنترل و مدیریت سیستم عامل به شکلی سریع تر فراهم شده است. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Start Menu 10 Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.
 • دانلود نرم افزار
حجم: ۵ مگابایت
نسخه: کامپیوتر
نوع فایل: فشرده
 :امتیاز
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار