۱۷ طرح عمرانی و کشاورزی در قزوین افتتاح شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68098
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
همزمان با دومين روز از هفته دولت
شاخص : همزمان با دومين روز از هفته دولت با حضور مسئولان استاني 17 طرح عمراني و كشاورزي در استان قزوين افتتاح شد.
۸۱۲۹۰۶۹۰-۵۹۱۴۴۹۱

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور مسئولان استانی در الموت غربی هفت طرح عمرانی و کشاورزی شامل بهسازی، روکش آسفالت، طرح هادی و انتقال آب کشاورزی روستاهای فلار، ویار، کارنده چال، رجایی دشت و شهر رازمیان با ۵۸ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

در آبیک هم ۶ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر یک میلیاردد ریال افتتاح شد که طرح هادی، آسفالت راه های روستایی و واگذاری سندهای مسکونی روستاهای انجیلاق، وندر، بهجت آباد و ناصرآباد از جمله این طرح‌ها بود.

پایگاه سلامت و کانون فرهنگی و هنری ایثارگران هم از طرح‌هایی بود که با هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار در اسفرورین به بهره برداری رسید.

۲ طرح کشاورزی و عمرانی هم در آوج افتتاح شد. طرح انتقال آب کشاورزی و شبکه روشنایی بلوار امام حسین(ع) ۲ طرحی بود که با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

گفتنی است؛ همزمان با هفته دولت ۶۵ طرح عمرانی و تولیدی کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیار ریال در استان افتتاح می شود. با بهره برداری از این طرح ها ضمن بهره مندی یک هزار و ۳۸۹ خانوار روستایی از خدمات زیربنایی، زمینه اشتغال ۱۳۸ نفر به طور مستقیم و ۱۵۷ نفر به طور غیر مستیقم در استان فراهم می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار