۲۷درصد از تاکسی های قزوین نیازمند نوسازی هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65533
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:
شاخص : سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: سه هزار و 895 دستگاه تاکسی در قزوین فعالیت می کنند که 27 درصد از این تعداد نیاز به نوسازی دارند.
LG_1436156489_29f7dfaaf56a02d5bb85f152e2dbfc5e

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، صبح امروز سرپرست سازمان تاکسیرانی قزوین در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: سه هزار و ۸۹۵ دستگاه تاکسی در قزوین فعالیت می کنند که ۲۷ درصد از این تعداد نیاز به نوسازی دارند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در ادامه افزود: سال گذشته ۱۸ دستگاه تاکسی نوسازی شده است و ۹۵۲ دستگاه تا پایان مدل سال ۸۳ باید تعویض شوند.

عبدالعلی دربندی زاده با بیان اینکه نمی توان برای تبدیل خودرو ها زمان تعیین کرد افزود : اگردولت وام ها را زیر ۱۰ درصد قرار دهد و یارانه و قیمت خودرو در شرایط مناسب قرار گیرد می توان ظرف مدت ۲۴ ماه طرح نوسازی را کامل اجرا کرد.

وی ادامه داد : برای طرح نوسازی با بانک شهر برای پرداخت وام با بهره مناسب رایزنی کرده ایم و بخشی از یارانه ها را هم دولت پذیرفته است.

وی همچنین از متمرکز شدن ارائه خدمات به تاکسیرانان خبر داد و اضافه کرد: برای این کار شهرداری یک قطعه زمین ۴ هکتاری ارائه خواهد کرد تا در این مکان خدماتی چون کارواش، تعمیرات و خدمات رفاهی دیگر انجام گیرد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در پایان از تغییر جایگاه ساختمان تاکسیرانی خبر داد و گفت : این مکان به علت نبود جای پارک برای تاکسیرانان و ارائه خدمات بهتر تا یک ماه آینده به مکان دیگر انتقال خواهد یافت.

انتهای پیام/۷۲۳۱/ت۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار