۱۰محکوم مالی در آوج نیازمند کمک خیرین هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166514
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۲۴
دادستان شهرستان آوج:
شاخص : دادستان شهرستان آوج گفت: 10 زندانی محکوم مالی در آوج در صورت کمک حدود 500 میلیون تومانی خیرین از زندان آزاد می شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، محمد صمدی در جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان آوج که در امامزاده طاهر(ع) این شهرستان برگزار شد، گفت: جشن گلریزان از کارهای نیک و ارزشمند است که توسط خیرین همه ساله در ماه مبارک رمضان و در سراسر کشور برپا می گردد که این جشن نیز در شهرستان آوج برگزار می شود.

وی افزود: در شهرستان آوج فقط ۱۰ زندانی محکوم مالی هستند که برای آزادی آنها حدود ۵۰۰ میلیون تومان نیاز است.

دادستان شهرستان آوج اظهار داشت: کاهش جمعیت کیفری زندان و کاهش محبوسین جرائم غیرعمد از اولویت های اصلی دستگاه قضایی است که بسترهای لازم برای کمک خیرین و دولت برای آزادی افراد نیازمند فراهم شده است.

صمدی بیان داشت: تلاش دستگاه قضایی بر این است که شاکیان این محکومین مالی بخشی از طلب خود را ببخشند و گذشت کنند و بقیه بدهی آنها از طریق ستاد دیه و اعطاء وام قرض الحسنه پرداخت شود.

دادستان شهرستان آوج در پایان خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های دستگاه قضایی مجازات های جایگزین حبس است که قضات دادگستری شهرستان آوج در این موضوع نیز اهتمام ویژه ای دارند و تلاشمان بر این است بتوانیم در برخی جرائم غیر خشن آراء جایگزین حبس خوبی صادر نماییم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار