۱۱۸ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی قزوین پرداخت شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150406
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۲۳
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۸میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اینکه استان قزوین از لحاظ تسهیلات پرداختی دومین استان کشور است، اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۱۸میلیارد تومان به واحدهای صنعتی و کشاورزی پرداخت شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین عنوان کرد: در بخش صنعت و معدن ۶۶۹ فقره، در بخش کشاورزی ۷۵۲ فقره و در مجموع یک هزار و ۴۳۲ واحد صنعتی و کشاورزی از تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت برخوردار شده اند.

این مسوول خاطرنشان کرد: در سال جاری ۶۷۶ مورد ثبت نام صورت گرفت که تعداد مصوبات ۲۹۶ مورد بوده که ۲۵۶ مورد در کارگروه رد شده است که در این میان ۱۰۶ میلیارد تومان به ۹۱ فقره پرداخت شده است.

وی با اعلام اینکه در بخش کشاورزی هم ۱۲ میلیارد تومان برای ۵۱ فقره پرونده تاکنون پرداخت شده است، افزود: در این بخش ۷۵۶ مورد ثبت نام شده که ۲۶۳مورد مصوب و ۲۳۳ مورد رد شده است.

زاهدی استاندار قزوین هم در این جلسه با اشاره به اینکه کمک به سرمایه گذاران، ملاک ارزیابی و انتخاب مدیران کارآمد است، تاکید کرد: در اقتصاد مقاومتی باید پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش در اولویت باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار