۱۲۰ بازرس بر بازار شب عید استان نظارت می‌کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160358
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۴:۱۰
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین:
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 120 بازرس شامل 60 بازرس رسمی،50 بازرس افتخاری و 10 بازرس از اتاق اصناف شهرستان ها بازار شب عید این استان را نظارت می‌کنند.

علی پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد:۱۲۰ بازرس شامل ۶۰ بازرس رسمی،۵۰ بازرس افتخاری و ۱۰ بازرس از اتاق اصناف شهرستان ها بازار شب عید این استان را نظارت می‌کنند.

وی افزود: از اول اسفند تا پایان فروردین ماه برابر بخشنامه دولت تمامی همکاران سازمان صنعت، معدن و تجارت در آماده باش قرار دارند و گروه بندی، تمهید ماشین های گشت و ایام کشیک در این خصوص انجام شده است.

این مسوول تصریح کرد: از آغاز طرح ویژه نظارتی پایان سال تاکنون ۱۸ هزار واحد صنفی در استان قزوین مورد بازرسی قرار گرفتند و با انجام این بازرسی ها ۷۰۰ پرونده تخلفاتی تشکیل شده و به تعزیرات حکومتی برای سیر پرونده معرفی شدند.

پرزحمت ادامه داد: مردم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به گرانفروشی یا کم فروشی با سامانه ۱۲۴ به صورت غیر حضوری تماس گرفته و یا به صورت حضوری به بازرسان این سازمان مراجعه کنند.

وی در خصوص پایگاه های عرضه میوه گفت: این پایگاه ها از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین با مسؤولیت جهاد کشاورزی و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت در قزوین آغاز به کار می کنند و هزار تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب را به مردم عرضه خواهند کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار