۱۲۲معتاد متجاهر در طرح امنیت اجتماعی دستگیر شدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 186616
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱:۴۵
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان:
شاخص : معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح های مختلف امنیت اجتماعی و دستگیری 242 نفر از آغاز طرح نوروزی 98 خبر داد.

سرهنگ سید مجتبی اشرفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ماموران انتظامی استان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک سازی مناطق آلوده شهر، طرح های مختلف ارتقاء امنیت اجتماعی را در استان به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: از۲۴۲ نفر دستگیری در اجرای این طرح ها، ۵۹ نفر سارق دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند و ۱۲۲ معتاد متجاهر با هدف پیشگیری از سرقت های خرد شناسایی و دستگیر و برای نگهداری به کمپ ها معرفی شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین اضافه کرد: از آغاز طرح نوروزی، طرح های انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم تشدید و گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در این ایام تقویت و حضور ماموران انتظامی در محله ها و استفاده از توان و ظرفیت پلیس های افتخاری پر رنگ تر شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مشارکت مردمی و توجه به هشدارهای پلیس یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند از وقوع بسیاری جرایم پیشگیری کند که لازم است مردم فرصت ارتکاب جرم را با رعایت هشدار های انتظامی و همکاری با پلیس از مجرمان سلب و زمینه ارتقاء احساس امنیت را بیش از پیش فراهم کنند.

اشرفی بیان کرد: طبق برآوردهای انجام شده حجم سفر های نوروزی افزایش چشمگیری داشته و با توجه به تلاش پلیس در ایجاد فضایی امن و آرامش در جامعه، تماس های حاصل شده توسط مردم با سامانه ۱۹۷ و تقدیر از عملکرد پلیس، روحیه کارکنان را برای انجام خدمات مضاغف و مناسب به شهروندان ارتقا بخشیده است.

وی یادآور شد: آنچه ما حین انجام ماموریت جه در حوزه انتظامی و چه در حوزه تامین امنیت جاده ها شاهد آن هستیم اعتماد زاید الوصفی است که مردم نسبت به نیرو های خدوم نیروی انتظامی دارند و علاوه بر رعایت قوانین و مقررات توسط شهروندان و هموطنان، نشان دهنده این موضوع است که مردم و پلیس عزم خود را برای نوروزی پر نشاط در سایه نظم و قانون مداری جزم کرده اند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار