پست‌های کلیدی نباید بدون هیچ زمینه ای به افراد سپرده شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90321
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۳:۳۷
امام جمعه قزوین در شورای اداری استان:
شاخص : امام جمعه قزوین گفت: گره خوردن مسئولین به منافع دیگران گرفتار شدن در تار عنکبوتی است و پست های حساس نباید زمینه آزمون و خطا قرار بگیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان قزوین با تاکید بر احترام به کرامت انسانی افراد اظهار کرد: در راستای ارشاد و هدایت کسی که از مبانی دینی فاصله گرفته همه مسئول هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: احترام گذاشتن به افراد به جای خود؛ اما نباید پست‌های کلیدی بدون هیچ زمینه ای به افراد سپرده شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه پست های حساس زمینه آزمون و خطا افراد قرار نگیرد افزود: مسئولین با گره خوردن به منافع دیگران در تار عنکبوتی گرفتار می شوند.

در ادامه مراسم ایوب رحیمی دبیر اجرایی ۲۴مین اجلاس سراسری نماز در قزوین با اشاره به این‌که ۶ کمیته اجرایی برای برگزاری باشکوه اجلاس سراسری نماز تشکیل شده، اظهار کرد: این کمیته ها شامل علمی، فرهنگی، اطلاع رسانی و تبلیغات، حفاظت و امنیت، پشتیبانی و ارزیابی می‌باشد.

وی با بیان این‌که تاکنون ۲۳۰۰ مقاله و اثر به دبیرخانه ارسال شده است، افزود: حدود ۲۰۰ اثر انتخاب و برترین‌ها توسط هیئت داوران برگزیده می شود.

منوچهر حبیبی معاون امور عمرانی استاندار قزوین در ادامه با اشاره به حضور معاون اول رییس جمهور در استان خبر داد: شرکت در ۲۴مین اجلاس سراسری نماز، افتتاح پروژه‌های عمرانی و شرکت در نشست شورای اداری فعالان بخش اقتصادی از برنامه‌های پیش بینی شده است.

این مسئول افزود: با توجه به محدودیت زمان در سفر معاون اول رییس جمهور نگاهی به افتتاح و کنلگ زنی بخش های کشاورزی، صنعتی و ساخت و ساز استانی خواهیم داشت.

وی با اشاره به مناطق آسیب دیده از سیل و طوفان چند ماهه اخیر در استان خاطرنشان کرد: پیگیری‌های سازمان مدیریت بحران، مدیریت برنامه ریزی  و بنیاد مسکن و وزارت کشور موجب تصویب و ابلاغ اعتبارات از سوی هیئت دولت شد.

معاون امور عمرانی استاندار قزوین با بیان این‌که حدود ۷۰ میلیارد تومان خسارت ناشی از سیل و حوادث بوده است، تصریح کرد: بخشی از این هزینه‌ها به صورت تسهیلات و بخشی از طریق اعتبارات در قالب کمیته متشکل از ستاد کاری در حال پیگیری است.

حبیبی با اشاره به این‌که پیگیری امورات مردم و خدمات رسانی به شهروندان نباید متوقف شود، گفت: با توجه به محدودیت زمان برای تخصیص و عملکرد اعتبارات، امید است که با همکاری دستگاه‌های اجرایی بتوانیم بالاترین بهره برداری را داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “پست‌های کلیدی نباید بدون هیچ زمینه ای به افراد سپرده شود”

  1. زهرا گفت:

    از حاج آقا امام جمعه عزیزمان تشکر میکنم.
    ولی به ایشان عرض میکنم حاج آقا کار از نصیحت گذشته
    با این فرمایشات کاملا بحق شما چون شنونده ای نیست
    میبنید که اکثریت منصوبین دراستان ما بر خلاف دیدگاه و توصیه و نصیحت شما انجام شده وادامه هم خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار