وزارت اطلاعات پاسخگوی ارتباط افسر جاسوسی سیا با سیدامامی باشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158723
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
شاخص : نماینده خمینی‌شهر گفت: افسر سیا 10 سال به خانه سیدامامی رفت و آمد می‌کرد، وزارت اطلاعات باید در این باره پاسخگو باشد.

به گزارش خبرنگار شاخص نیوز، محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در جلسه علنی امروز (شنبه ۲۸ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به مواد ۱۸۶ و ۱۸ آیین نامه داخلی استناد کرد و خطاب به لاریجانی، گفت: آقای رئیس، شما به عنوان رئیس جلسه باید نسبت به بحث محیط زیست و اینکه چرا ۱۰ سال وزارت اطلاعات در موضوع کاووس سیدامامی ساکت بوده، ورود می‌کردید.

وی افزود: افسر «سیا» ۱۰ سال به خانه کاووس سیدامامی رفت و آمد می‌کرد و وزارت اطلاعات به این مسئله توجهی نکرد و باید پاسخگو باشد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس خطاب به لاریجانی خاطرنشان کرد: ای کاش شما به عنوان بحث روز درباره موضوع کاووس سیدامامی توضیحاتی می دادید.به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در جلسه علنی امروز (شنبه ۲۸ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به مواد ۱۸۶ و ۱۸ آیین نامه داخلی استناد کرد و خطاب به لاریجانی، گفت: آقای رئیس، شما به عنوان رئیس جلسه باید نسبت به بحث محیط زیست و اینکه چرا ۱۰ سال وزارت اطلاعات در موضوع کاووس سیدامامی ساکت بوده، ورود می‌کردید.

وی افزود: افسر «سیا» ۱۰ سال به خانه کاووس سیدامامی رفت و آمد می‌کرد و وزارت اطلاعات به این مسئله توجهی نکرد و باید پاسخگو باشد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس خطاب به لاریجانی خاطرنشان کرد: ای کاش شما به عنوان بحث روز درباره موضوع کاووس سیدامامی توضیحاتی می دادید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار