۲ نشان تکواندوکاران قزوین در رقابت‌های جام فجر/ شطرنج باز قزوینی قهرمان رقابت‌های نوباوگان شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 162336
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۱۰
خبرهای کوتاه ورزشی؛
شاخص : تکواندوکاران قزوینی در روز نخست مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر 2 نشان خوش رنگ کسب کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شاخص، در پایان نخستین روز مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر، عرفان حیدری و مهدی جلالی به نقره و برنز دست یافتند.

در وزن منهای ۷۴ کیلوگرم این رقابت‌ها عرفان حیدری با شکست برابر امیرحسین ساسان از تیم استان البرز به نائب قهرمانی دست یافت و مهدی جلالی هم در همین وزن به همراه تکواندو کار ارمنستانی عنوان سوم مشترک را کسب کرد.

بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر با شرکت ۱۶۱ تکواندوکار مرد و زن به میزبانی هیات تکواندو استان البرز در حال پیگیری است.

شطرنج باز قزوینی قهرمان رقابت‌های نوباوگان شد

در پایان چهارمین دوره مسابقات شطرنج سریع نوباوگان، آبتین عطاخان با کسب ۸ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و رضا مهدوی از استان تهران و مهسا علوی از استان زنجان در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

چهارمین دوره مسابقات شطرنج سریع نوباوگان، با شرکت ۷۸ بازیکن از استان‌های قزوین، تهران، البرز و زنجان در قزوین برگزار شد.

قهرمانی بانوی قزوینی در مرحله اول لیگ طلایی دو و میدانی

در پایان رقابت‌های مرحله اول لیگ طلایی دو و میدانی، شهلا محمودی بانوی دونده قزوینی در رقابت‌های ۴۰۰ متر با مانع با زمان یک ساعت و سه دقیقه و ۲۰ ثانیه به نشان طلا دست یافت و حد نصاب دریافت جایزه طلایی را به دست آورد.

این رقابت‌ها طی سه مرحله در تهران پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار