۴۴ مدیر ارشد از شهرداری تهران می روند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170189
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
شاخص : سخنگوی شورای شهر تهران گفت : اگر لایحه اخیر مجلس(قانون ممنوعیت ادامه فعالیت بازنشستگان) از سوی شورای نگهبان تأیید شود ، 44 مدیر ارشد از شهرداری خارج می شوند.

به گزارش شاخص نیوز:علی اعطا روز سه شنبه در نشست خبری خود در آستانه روز خبرنگار افزود: تا کنون لیست ۹۱ نفره از سوی معاونت منابع انسانی شهرداری تهران به شورا ارایه شده که با بررسی بیشتر لیست به ۴۴ نفر رسیدیم که درصورت تصویب لایحه جدید مجلس از شهرداری خارج می شوند.

به گزارش ایرنا وی اظهارداشت: در این لیست تعدادی از معاونین شهردار ، روسای سازمانها حضور دارند.

اعطا درباره خروج افشانی شهردار تهران هم توضیح داد که در بررسی اولیه به نظر می‌رسد شهردار تهران مشمول این مصوبه مجلس نمی شود .
وی ادامه داد: مقامات حاضر در بند الف، ب و ج قانون، مستثنی هستند و شهردار نیز همتراز با وزیر در بند ج هستند.

اعطا تصریح کرد: در مصوبه جدید کلمه همتراز حذف شده ولی جایی هم گفته نشده که همترازی ملقی شده است.

عضو شورای شهر تهران تاکیدکرد: باید منتظر باشیم که اگر این مصوبه بدون تغییر به تایید شورای نگهبان برسد ، و باز هم ابهاماتی وجود داشته باشد، از مجلس استفساریه گرفته شود.

وی ادامه داد: در مورد شهردار تهران بحث و گفتگو صورت گرفته و از رسانه ها درخواست میکنم به این موضوع که افشانی بازنشسته هستند و نمی توانند ادامه دهند دامن نزنند.

سخنگوی شورای شهر افزود: در حالیکه مدیریت شهری ثبات پیدا کرده ، اجازه ندهیم متزلزل شود.

وی عنوان کرد: برای رسانه های که اداره شهر تهران با ثبات مدیریتی مهم است، به موضوع نپردازند تا راه حلی پیدا کنیم.

*هیچ امر محرمانه ای در مجوز طرح ترافیک نیست

اعطا درباره حذف برخی مجوزهای طرح ترافیک و منتشر نشدن اسامی آنان از سوی معاونت حمل و نقل گفت: از نظر ما هیچ امر محرمانه ای در طرح ترافیک وجود ندارد.

وی گفت: سعی داریم که بر مبنای قاعده عمل کنیم و اگر خلاف بوده باید اصلاح شود.

اعطا بیان کرد: در رابطه با امتیاز گرفتن طرح ترافیک کشمکش هایی بود اما در نهایت معاونت حمل و نقل لیستی تهیه کرده و همه افراد بررسی شده اند و مواردی بود که مشکلی نداشته اما در مواردی بنا بر حذف امتیاز طرح ترافیک بوده است.

سخنگوی شورای شهر تهران بیان کرد: من فکر می کنم باید لیست اسامی حذف شدگان از طرح ترافیک اعلام و امیدوارم اسامی انتشار یابد.

ادامه دارد…

منبع: صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار