۵ هزار قطعه مرغ تخم‌گذار غیرمجاز در تاکستان روانه کشتارگاه شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166438
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
شاخص : متصدی متخلف واحد به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی جامعه و همچنین به مخاطره انداختن سرمایه‌های اقتصادی سایر پرورش دهندگان مجاز و قانونی تحت پیگیرد قضایی قرار گرفت.

دکتر محمدرضا آذربایجانی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت شاخص، اظهار کرد: با عنایت به بررسی‌های واحد بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور دامپزشکی تاکستان یک واحد پرورش مرغ تخم‌گذار غیرمجاز در داخل شهر تاکستان شناسایی و پرونده تخلف صورت گرفته به مراجع قضایی ارجاع شد.

 وی تصریح کرد: با عنایت به پیگیری های قضایی این اداره علیه متصدی یک واحد تخمگذار غیر مجاز ۵۰۰۰ قطعه ای که اقدام به پرورش مرغ تخمگذار در داخل محدوده شهری تاکستان کرده بود، نهایتاً با دستور ویژه دادستان تاکستان مبنی بر تفویض اختیار اعزام به کشتارگاه مرغ‌های مزبور به اداره دامپزشکی، کلیه مرغ‌ها در راستای پیشگیری از شیوع بیماری‌ها به کشتارگاه اعزام شد و متصدی واحد به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی جامعه و همچنین به مخاطره انداختن سرمایه های اقتصادی سایر پرورش دهندگان مجاز و قانونی تحت پیگیرد قضایی قرار گرفت .

آذربایجانی در پایان از عموم مردم خواست: در صورت مشاهده واحدهای پرورش غیر مجاز طیور موضوع را برای پیگیری قضایی از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲  اطلاع رسانی نمایند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار