۱۳ آبان و جاده صاف کن های نفوذ در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78664
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
شاخص : عده ای معلوم‌الحال که به برکت خون صدها هزار شهید و جانبازاین مملکت برکرسی‌های مدیریتی تکیه زده اند ودر مملکت امام زمان اسم و رسمی پیدا کرده‌اند،ازلزوم پایان مبارزه ملت و دولت بادشمن درجه یک خودیعنی شیطان بزرگ دم می زنند.

شاخص نیوز: چندسالی است که با نزدیک شدن به ایام منتهی به یوم الله ۱۳ آبان “روز ملی مبارزه با استکبارجهانی”، عده ای معلوم الحال که به برکت خون صدها هزار شهید و جانباز این مملکت بر کرسی های مدیریتی و استادی تکیه زده اند و در مملکت امام زمان اسم و رسمی پیدا کرده اند، از لزوم پایان مبارزه ملت و دولت جمهوری اسلامی با دشمن درجه یک خود یعنی شیطان بزرگ دم می زنند.

روز یکشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۴ یکی از همین منورالفکرهای سینه چاک رضاخان قلدر، در دانشگاه صنعتی شریف از برجام بعنوان آغاز پایان مرگ برآمریکا نام برد.

یکی نیست به این آقایان بگوید: آمریکا دیگر چه کار باید بکند تا شما قبول کنید که شیطان بزرگ ، دشمن درجه یک این ملت است و از قضا شما هم جزو همین ملت هستید؛ یعنی همین الان که این یادداشت نوشته می شود و همین الان که خوانده می شود، همه ما تحت شدیدترین انواع دشمنی های یک دولت متجاوز و مستکبر علیه ملتی مظلوم قرار داریم.

گاهی اوقات تصورش هم سخت است که انسانی عاشق دشمن خونی خود باشد، دشمنی که به کمتر از نابودی او راضی نیست و سالیان سال هر کاری از دستش برآمده، ازکودتا، ترور، تحریک افراد جانی و خوانخواری همچون صدام و گروههای تروریستی متعدد برای ضربه زدن و از پا در آوردن او و تحریم و محاصره و…برای از بین بردن عزت و شرف و منزوی کردن او دریغ  نکرده است.

بنظرم گاهی اوقات خود شیطان بزرگ نیز در حماقت و لجاجت این جماعت انگشت به دهان می ماند.

راستی هرانسان آزاده ای یکبار به بخش بسیار کوتاهی از سیاهه عظیم جنایات آمریکا علیه ملت مظلوم ایران نگاه کند تصدیق می کند که به این جماعت خودباخته فقط باید گفت: خدا به شما ذره ای غیرت دهد!

در ادامه به بخش بسیار کوتاهی از سیاهه عظیم جنایات شیطان بزرگ علیه ملت ایران فقط در بازه زمانی پس از انقلاب اسلامی اشاره می کنیم و حرفی از کودتای ۲۸ مرداد و لایحه کاپیتولاسیون و ….جنایات قبل از انقلاب نمی زنیم و قضاوت درباره افراد مذکور را به خوانندگان واگذار می کنیم :

-تحریک مخالفین جمهوری اسلامی و کمک به حرکت های تجزیه طلب و تروریستی
-کودتای نوژه
-لشکرکشی و حمله بهایران در واقعه طبس و حمله به سکوی نفتی ایران درخلیج فارس
-ایجاد وحشت ازایران،اسلام و حکومت اسلامی باابزارهای گوناگون مانند هالیوود
-چراغ سبز به صدام برای حمله بهایران و پشتیبانی همه جانبه از آن رژیم در طول جنگ
-ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران و تقدیر از فرمانده ناو وینسنس
-حمایت و پناه دادن به تروریست هایی که در ایران هزاران مرد و زن و کودک و جوان را به خاک و خون کشیدند.
-اهانت دائمی به ملت،دولت و روسای جمهور ایران
-ایجاد ناامنی و سرازیر نمودن سیل سلاح ها به منطقه خاورمیانه
-تهدید مستمر ملتایران به حمله نظامی
-حمایت از گروههای تروریستی شرور به ویژه درنقاط مرزی ایران،عراق و پاکستان
-اعلام حمایت رسمی از هرگونه فتنه و آشوب در سال های ۷۸،۸۲ و۸۸
-تهاجم بی امان فرهنگی و جنگ نرم علیه ملت ایران
-ایجاد محاصره اقتصادی و وضع شدیدترین تحریم های طول تاریخ حتی در اقلام دارویی مورد نیازبیماران صعب العلاج
-بلوکه کردن دارایی های ایران دربانک های خارجی و برداشت از آن به عنوان غرامت به بهانه های واهی
-و…

شعار مرگ بر امریکا هرگز خاموش نخواهد شد

خداوند بر درجات امام راحل(ره) بیفزاید و او را با اولیای مقربش محشور نماید که چه خوب این جماعت را شناخته بود و می فرمود:

«ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم، لکن از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت. این ها برپادارندگان سلطه ابرقدرت ها هستند و سرسپردگانی هستند که با هیچ منطقی خلع سلاح نمی شوند؛ و هم اکنون با تمام ورشکستگی ها دست از توطئه علیه جمهوری اسلامی و شکستن این سد عظیم الهی بر نمی دارند. » صحیفه ،جلد ۱۵ ، صفحه۴۴۶

الغرض در استان ما هم کم نیستند افرادی که با هیچ منطقی نمی توان آنها را از غایت آمال و آرزوهایشان که قدم زدن در خیابانهای نیویورک و لس آنجلس و شاید هم لاس وگاس ! و ذوب شدن در فرهنگ و تمدن شیک و جذاب (و البته تهی) آمریکایی است و توهمات و تصورات باطلشان ، جدا نمود. این افراد به هر بهانه ای درصدد کمرنگ نمودن روحیه بحق و بجای استکبارستیزی این ملت هستند و یکی از مهم ترین عرصه های بروز و ظهور این روحیه مقدس، حضور در مراسمات و تجمعات ویژه یوم الله ۱۳ آبان است.

مدیری که نه تنها خودش علاقه ای به حضور در مراسمات این چنینی ندارد و با برنامه ریزی جلسات کاری در یوم الله ۱۳ آبان از حضور دیگران نیز در راهپیمایی و تجمع مردمی این روز جلوگیری می کند، خواسته یا نا خواسته در مسیر افراد فوق الذکر قدم بر می دارد.

البته بحث خدمت به مردم و معطل نکردن ارباب رجوع در ادارات و سازمانها نیز جزو ضروریات است ولی برخی به دنبال فراهم نمودن انواع بهانه ها هستند تا بتوانند به هر طریق ممکن از شکوه مراسمات یوم الله ۱۳آبان بکاهند و از دست این افراد فقط باید به خدا پناه برد.

برخی مدیران نیز تا حرفی از نفوذ فرهنگی سیاسی زده می شود فورا برای رد گم کردن مساله ، افتخار بزرگ ! برجام و تسلیم قدرت های بزرگ در برابر ملت ایران را پیش می کشند. برجام خوب و بد هرچه بود تمام شده و محتوای نامه رهبری در تحلیل و اجرای آن فصل الخطاب همگان است. آنچه مایه نگرانی است کمرنگ کردن غلظت و حدت استکبارستیزی ملت با روش های ناجوانمردانه و استفاده از انواع فریب و دروغ و بزک نمودن چهره استکبار است و این همان نفوذ فرهنگی و سیاسی است که به فرموده رهبر معظم انقلاب از انواع دیگر نفوذ با اهمیت تر است.

ترفند نخ نمای برخی دیگر از مدیران و مسئولان امر، تخصیص مراسمات این روز بزرگ به قشر دانش آموز است درصورتی که نامگذاری ۱۳ آبان به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیش از آنکه به دو واقعه تبعید امام راحل(ره) در سال۱۳۴۳ و کشتار دانش آموزان در سال۱۳۵۷ توسط رژیم دست نشانده شیطان بزرگ مرتبط باشد، به واقعه ای که انقلاب دوم نام گرفت ؛ یعنی تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ مربوط است.

بنابراین تاکید برحضور صرف دانش آموزان در مراسمات این روز و تقلیل این یوم الله به روزی برای حضور دانش آموزان درصحنه راهپیمایی ها و تجمعات، یکی از ترفندهای قلوب مریض و منافق است که از حضور گسترده اقشار مختلف مردم و زنده شدن روحیه مبارزه با استکبار در آحاد ملت، نگران هستند و از هیچ کوششی برای کاستن از شکوه مراسمات دریغ نمی کنند.

مع الوصف، یوم الله ۱۳ آبان امسال به هزاران دلیل نوشته و نانوشته از بزک شدن چهره کریه شیطان بزرگ در داخل کشور و فراهم شدن زمینه های نفوذ فرهنگی سیاسی آمریکا پس ا زبرجام تا خوش خیالی و سهل اندیشی برخی آقایان و خیال های خام برخی دیگر، اهمیتی صدچندان پیداکرده است؛ گرچه عزیزی می گفت هرسال این ایام از اهمیت خاصی برخور است و بنده ضمن تایید حرف ایشان گفتم بالارفتن اهمیت ایام الله در سالهای متمادی نشان از حرکت روبه جلو و پیشرفت عمومی کشور دارد وگرنه وقتی ما حرکتی نداشته باشیم چرا باید دشمنی استکبار با ما و جلوه های دشمنی اش هرسال به مراتب بیش از گذشته باشد؟!

انتهای پیام / ۱۴۰۴/ی۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار