ایران جانبی

۸کامیون کمک‌های مردمی به استان لرستان اعزام شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 186900
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱:۴۵
مسئول ستاد مردمی استان قزوین:
شاخص : مسئول ستاد مردمی استان قزوین گفت: در فاز دوم مردم به سیل‌های اخیر در استان‌ها واکنش بیشتری نشان دادند و این کمک‌ها با 8کامیون به پل دختر در لرستان اعزام شد که شامل 10تن موادغذایی از جمله آب معدنی، شیر خشک و پوشاک بچه است.

مصطفی بهرامی در گفت گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ستاد کمک به سیل زدگان از دوم فروردین تشکیل شد ودر فاز اول با کمک مردمی توانسته‌ایم برای مردم آق قلا، موادغذایی با ارزش سیصدمیلیون ریال اعزام کنیم.

وی افزود: در فاز دوم مردم به سیل‌های اخیر در استان‌ها واکنش بیشتری نشان دادند و این کمک‌ها با ۸کامیون به پل دختر در لرستان اعزام شد که شامل ۱۰تن موادغذایی از جمله آب معدنی، شیر خشک و پوشاک بچه است.

مسئول ستاد مردمی استان قزوین ادامه داد:۶کامیون دیگر شامل ماشین آلات مهندسی با کمک شهرداری قزوین و شهرداری شهرستان البرز عازم استان لرستان شد و به مدت ده روزدر مناطق سیل زده در بحث گل روبی خدمات رسانی خواهند کرد.

بهرامی افزود: کمک‌های نقدی مردم که به دست ما رسیده است یک میلیادر ریال است که این پول نقد را صرف موادغذایی و تهیه تجهیزات خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها در شهرستان‌ها هم اعلام آمادگی کرده‌اند و نماینده ولی فقیه دراستان و ائمه جمعه شهرستان‌ها پای کار آمده‌اند و در این ستاد حضور دارند.

بهرامی ادامه داد: امیدواریم در بازده یک ماه با پشتیبانی مردم بتوانیم در لرستان مستقر شویم و اقدامات خود را اجرایی کنیم.

وی گفت: مقام معظم رهبری در سیزدهم فروردین گفتند که مردم به کمک مسئولین بروند و در پی آن شاهد وحدت مردمی و مسئولین هستیم که اتفاقات خوبی رخ می‌دهد.

مسئول ستاد مردمی استان قزوین ابراز کرد: ما هم همین سیاست را در پیش گرفتیم و مسئولین استان نیز در این ستاد ما را یاری کردند و مردم هم در این مسیر پیش قدم بودند.

بهرامی در پایان بیان کرد: هدف اول ما استقرار در پل دختر است و در مرحله دوم شهر معمولان و روستاهای تابعه را در نظر داریم که با کمک‌های مردم این خدمات ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار