اخبار شرکت‌ها

Iranjb.ir

اقتصادي بایگانی - پایگاه خبری شاخص
خرید آسان از بزرگترین حراجی دنیا؛5 تا 7 آذر 95
برای نخستین بار و با تخفیف 5 تا 85 درصدی، درایران رخ می‌دهد
برای نخستین بار در ایران، شهروندان ایرانی می توانند در مناسبت Black Friday ( بلک فرایدی ) که مخصوص ارائه تخفیف های خوب فروشگاه های بین المللی است شرکت کنند و با پرداخت ریالی، 5 تا 85درصد تخفیف بین المللی را دریافت کنند.
 تخفیف ویژه «پوشاک هیراد» برای اصحاب رسانه
در حاشیه نمایشگاه مطبوعات با تفاهم اخباررسمی و «هیراد» رخ می دهد
طبق قرارداد همکاری بین اخباررسمی و شرکت پوشاک مردانه هیراد، خبرنگاران می توانند از تخفیف های این شرکت در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی استفاده کنند.
«آواکمپ» فرصتی طلایی برای کسب و کارهای نوپا
دوره جدید و رایگان «آواتک» برای کسب و کارهای جوان برگزار می شود
شتاب دهنده آواتک که به صورت تخصصی روی شتابدهی شرکت های نوپای حوزه تکنولوژی متمرکز است، به تازگی دوره جدیدی را به نام «آواکمپ» راه‌اندازی کرده تا کسب و کارهای نوپا سرعت رشد خود را به حداکثر برسانند.
آیفون 7 را فقط با استعلام بخرید
استعلام کالای قانونی از مرجع رسمی
با توجه به شروع واردات رسمی گوشی های آیفون 7 در بازار ایران، امکان استعلام گیری برای تشخیص قانونی بودن این کالا برای مشتریان فراهم شد.
آغاز واردات قانونی و رسمی آیفون در ایران
پس از ساماندهی شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش و وارد کنندگان قانونی و برخورد جدی با واردات غیرقانونی و فروش کالای قاچاق در کشور در ماه های اخیر، اولین واردات رسمی آیفون انجام شد.
4مزیت استفاده از باد نیتروژن در لاستیک خودرو
مزایا ومعایب باد نیتروژن در لاستیک خودرو را بدانید
چندی است که استفاده از نیتروژن، به عنوان باد لاستیک خودرو مورد توجه قرار گرفته است؛ حال آنکه عمده کاربرد این نوع باد، در گذشته در لاستیک خودروهای نظامی،خودروهای مسابقه‌ای بود .
چه عطرهایی برای پاییز مناسب است
10رایحه پاییزی محبوب را بشناسید
با شروع پاییز زاویه تابش خورشید تغییر کرده و باید با عطر های خنک و فِرش خداحافظی کرده و رایحه های گرم‌تر انتخاب کنیم. خنک، تازه، سرد، آبدار، مرکباتی و ... یا گرم، سنگین، دودی، چرمی و ... عناوین تابستانی و زمستانی هستند اما پروسه ی انتخاب عطر بهار و پاییز فرمول و قانون مشخص ندارد تا انتخاب سخت شود.
مسابقه پرجایزه اخبار رسمی در نمایشگاه مطبوعات
از14 آبان وهمزمان با نمایشگاه مطبوعات آغاز می‌شود
نخستین حضور اخباررسمی در نمایشگاه مطبوعات همراه با مسابقه #خبرسازشو(هشتگ خبرساز شو) در اینستاگرام همراه خواهد بود.
بهترین و کاملترین اپلیکیشن برای پیدا کردن خانه
کافه بازار معرفی کرد
جستجو برای یافتن یک خانه جدید امری وقت‌گیر و استرس‌زاست اما با گسترش فضای مجازی و همه‌گیر شدن آن، بازار املاک کشور نیز از این قضیه مستثنا نبوده و راه خود را به فضای فناوری اطلاعات باز کرده است.
معرفی کارجویان مستعد به صنایع، توسط دانشگاه شریف
ثبت نام «مسابقات ملی فن‌آورد» با هدف ارتباط صنعت و دانشگاه آغاز شد
سومین دوره مسابقات ملی مهارت‌سنجی فن‌آورد، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و پارک فناوری پردیس با هدف معرفی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد به صنایع از سوی دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

کلیه مطالب این بخش، توسط سامانه خودکار انتشار محتوای اخبار رسمی منتشر می شود و مسئولیت آن به عهده اخبار رسمی و قوانین و مقررات استفاده از آن است.

آخرین عناوین