آمادگی دادگستری برای رفع مشکلات حمل و نقل در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62088
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۱۰
رئیس کل دادگستری استان خبر داد
شاخص : رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دادگستری استان قزوین آمادگی لازم را برای همکاری و رفع مشکلات در زمینه حمل و نقل را دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جمال انصاری در نشست مشترک اعضای کارگروه حمل و نقل شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، اظهار کرد: دادگستری استان قزوین آمادگی لازم را برای همکاری و رفع مشکلات در زمینه حمل و نقل را دارد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین برخی جرائم را در حوزه حمل و نقل دانست، گفت: وقوع این جرائم اگرچه کم است اما حداقل آن هم می تواند افکار جامعه را مختل کند.

این مسئول بیان کرد: اگرچه ایجاد شاخص های امنیتی با زور و تحکم امکان پذیر نیست، اما در بسیاری از موارد برای برقرای امنیت چاره ای جز برخورد و تحکم نداریم.

رضا میرزاخانی رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل کالای استان قزوین نیز در این دیدار خواستار برقراری امنیت و تأسیس شورای حل اختلاف در حوزه حمل و نقل شد.

این مسئول با بیان اینکه در چند سال گذشته شاهد کمرنگ شدن فعالیت شورای حل اختلاف در زمینه حمل و نقل بوده‌ایم، عنوان کرد: امروز لازم است برای برقراری هرچه بیشتر نظم و امنیت و همچنین مصالحه زود هنگام شورای حل اختلاف فعالیت خود را در این زمینه برقرار کند.

وی برای برقراری هرچه بیشتر نظم و امنیت و همچنین مصالحه زود هنگام ، فعالیت شوراهای حل اختلاف در این بخش ضروری دانست.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار